Aktuálně

29.11.bude Božská Lahvice uzavřena pro veřejnost. Budeme pořádat řízenou degustaci a bohužel nezvládneme v té době obsluhovat i další hosty. Proto se Lahvice v 18h uzvaře. 

Děkujeme za pochopení!

 

U příležitosti výročí 30 let od listopadové revoluce v Československu připravilo vinařství z Kutné Hory unikátní víno Cuvée SAMET. Limitovaná edice obsahuje 1989 lahví.
Cuvée SAMET bylo vytvořeno z hroznů vyzrálých na jižních svazích v slunečném roce 2017. Na scelování vína (odrůd Cabernet Cortis, Regent a Pinot Noir) se osobně podílele Karel Schwarzenberg. Víno zrálo 20 měsíců v 500 litrových francouzských dubových sudech.

Víno nabízíme pouze po lahvích za cenu 890Kč. Při odběru 3 lahví pak se slevou 30%.

Od pondělí 11.11. rozšiřujeme sortiment vín o mladá vína z Kutné Hory. Konkrétně nabídneme :

Müller Thurgau 2019 Mladé víno – svěží bílé víno s příjemnou kyselinkou a středně dlouhou dochutí. Vůně připomíná zralé broskve a hrušky.

Svatovavřinecké Rosé 2019 Mladé víno – svěží víno s chutí po lesním ovoci, vůní po lesních jahodách a červeném melounu. Barva připomíná malinovou šťávu.

Cena za sklenku obou vín:  48,-                       Cena za lahev: 240,-

 

Začínaje listopadem 2019 Vám k nákupu knihy již nenabídneme kávu zdarma. Místo kávy ovšem budete mít možnost vybrat si zdarma knihu z nabídky, kterou Vám ráda ukáže naše obsluha! Děkujeme za pochopení!

 

 

 

 

facebook